Naše služby

Kuchynské linky, a vstavané skrine a nábytok na mieru

Na objednávku zákazníka spravíme návrh a následne projekt nábytku, čo si vyberie sám zákazník. Vyrábame z tých najkvalitnejších surovín DTD EGGER alebo masívneho dreva, ktoré vieme primoriť, nalakovať alebo naolejovať. Komponenty použivame BLUM, HETTICH, GEP, INDCO. Posuvné systémy SEVROLL, VALCOMP. Drezy a batérie GEP, BLANCO.

Parkety

Renovácie drevených parkiet, pokládka drevených, laminatových, korkových alebo vinylových podláh. Máme veľké množsto druhov parkiet na výber.

EGGER máme na výber vyše 100 druhov parkiet laminátoých, korkových a Desing+ Flooring. Dokonalá desingnová podlaha. Ultra moderné, ultra robustné, ultra variabilné. Trvanlivý, krásny povrch. Pocit prirodzenosti a tepla. Viac pohodlia a lepšia kvalita bývania.

Krono original laminátové podlahy, 26 druhov farieb a foriem kameňa, a dreva. Podlahy Krono Original ponúkajú mnoho výhod, ktoré patria vysokokvalitným materiálom, žiarivé farebné odtiene a povrchové štruktúry. Je trvácny, odolný a vytvára pohodlnú atmosféru v domácnosti.

Drevené podlahy BOEN základných 8 druhov farieb a dalšie na objednávku zákazníka. Parketová podlaha z pravého dreva. Vysoko kvalitná parketová podlaha z pravého dreva je zosobnením prírody. Je živá, teplá a s dlhou životnosťou. S kolekciou parkiet Home Vám uľahčíme Vaše bývanie.

Vinylové podlahy DIAMOND 16 druhov vinylovej podlahy. Nová generácia extrémne stabilných a odolných vinylových podláh. 100% recyklovateľná, 100% vodoodolná, neobsahuje ftaláty, nepotrebuje podložku, pokládka veľkých plôch bez prechodových líšt, umožňuje inštaláciu v kúpeľniach, vhodná pre podlahové vykurovanie, je odolná proti pretlačeninám. Odolná voči teplotným zmenám slnečnému žiareniu. Sú vybavené antibakteriálnou úpravou. Podlahy sú tiché a prijemné pochodzné.

Dvere

Ponúkame cez 9 druhov značiek dverí falcové a bezfalcové. Systém skrytých dverí. Vchodových dverí : ERKADO, PORTA, DRE, INVADO, VERTE, CENTURION, INTENSO, VOSTER, PERSECTO. Každá značka dverí má mnoho tvarov a dekórov. Od kameňa, drevených dekórov alebo sklenené. Rámové dvere, lakované dvere, doskové dvere, sklenené dvere, posuvné dvere, vnútorné vstupné dvere, ktoré sa vyznačujú moderným štýlom a extravaganciou. Estetické bezrámové zasklenie do drážky, efektná dyha odolná CPL. Tri praktické pánty dvojčapové s reguláciou, pevná stabilná konštrukcia, možná regulácia zárubne, vlys MDF pre dyhy, alebo rám z lepeného dreva pre dyhy.

AV-CPL = Vysoka odolnosť proti stieraniu , škrabancom a svetla. Štruktúra dreva.

AV-3D = Trojrozmerný efekt neobvyklá imitácia vzhľadu a štruktúry dreva. Odolnosť proti stieraniu.

AV-FF = odolnosť proti stieraniu.

Schody samonosné alebo obklad betonových schodov

Schody ako prvok intriéru môžu byť vyhotovené v rôznom prevedení ako celodrevené alebo moderné kombinované s nerezom alebo sklom. Pevné a stabilné schody na mieru spojená s eleganciou dreva. Schody sú vnútorné spojenie medzi poschodiami. Obklad schodov vinylovým alebo Laminátovými podlahami.

Materiál : Drevo, nerez, sklo

Terasy drevené a WPC

Dodanie drevených a wpc terás, fasády drevené a drevoplastové. Pre milovníkov dreva ponúkame kvalitné exotické dreviny a naše dreviny. Drevené terasy spríjemňujú prostredie, dodávajú pocit a atmosféru prostredia. Veľký výber odtieňov. Terasové dosky WPC sú zložené z moderného kompozitného materiálu. Sú bez údržbové, tvarová a rozmerová stálosť. Dosky sa nekrivia, neštepia. Máme široký výber dekórov.

Radi Vás uvítame na vzorkovej predajni, kde Vám ukážeme vzorky a urobíme odbornú inštruktáž o ponúkaných materiálov. Sme Vám stále k dispozicií aj mimo otváracích hodín. Nájdete nás na Sládkovičovej 16, Pezinok.